Неділя, 05.05.2024, 23:59
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Скажи мені що ти їси, і я скажу тобі хто ти!

Головна » Статті » Цікаво знати

Рибні консерви


Європейські країни ніколи не знали такої високої популярності рибних консервів, яка завжди спостерігалася на українському ринку. Приємно іноді побалувати себе хрусткими бутербродами зі шпротами або апетитним супчиком, звареним із сардин в маслі. Сьогодні рибні консерви різного виду, якості і виробника можна знайти практично в будь-якому продовольчому магазині.

Рибні консерви бувають натуральними, натуральними в томатних зливках, в маслі, рибно-овочевими, для дитячого харчування, композитні суміші з напівфабрикатів.

За способом приготування рибні консерви поділяються на натуральні та закусочні. Характерною особливістю натуральних рибних консервів є відсутність доданих спецій (крім солі і невеликої кількості прянощів) і попередньої (до укладання в банки) теплової обробки. Рибу, яку використовують для приготування закусочних консервів, перед консервуванням смажать або коптять, підсушують або підв'ялюють. Закусочні рибні консерви виготовляють з різними добавками: в маслі, томатному соусі і маринаді.

Кількість риби у всіх банках повинно бути регламентовано. Краще купувати продукт, контрольований державними стандартами. Якщо консерви випущені згідно ДСТУ, у банці має бути не менше 80% складових частин риби, 15% - гарніру, решту - заливка.

Візьміть банку рибних консервів в руки і розгляньте її з усіх боків. Зовнішня поверхня банки повинна бути гладкою, без вм'ятин, іржі і здуття.

Дата виготовлення рибних консервів теж вкрай важлива. Кращими є консерви, вироблені від місяця до року з дати вказаної на банці. Фахівці вважають, що тільки після місяця з моменту отримання цього продукту, він набуває повноцінний смак. Через рік же рибні консерви можуть придбати кислуватий смак, а заливка в них іноді помутніти. Термін зберігання консервів залежить від складу і властивостей вмісту, якості використаної води, а також посуду - бляхи банки, лаку, якими вона покрита зсередини. Дата виготовлення рибних консервів повинна бути видавлена з внутрішньої сторони кришки банки або нанесена незмивною фарбою.

Відкривши консервну банку, переконайтесь, що смак і запах її вмісту не має сторонніх, не властивих даному виду риби, присмаків і гіркоти. Якісні рибні консерви відрізняються приємним, натуральним запахом і смаком. Їх консистенція - соковита, м'ясо - не розварене, колір - властивий вареній рибі даного виду, бульйон - прозорий. Шматки і тушки риб повинні бути цілими, а зріз кусочків - рівним.

Купуючи рибні консерви, багато господинь замислюються про користь цього продукту. На думку фахівців, якісні консерви вельми поживні і корисні. Проте любителі домашньої кухні можуть приготувати смачні, корисні, поживні рибні консерви і самі.





Джерело: http://cook.rutxt.ru
Категорія: Цікаво знати | Додав: unknown (10.09.2012)
Переглядів: 2663 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Випадкові статті
Як вибрати та приготувати курку
Фруктовий лід з ананаса, полуниці і лайма
Коктейль Russian Flag
Хрустка фарширована картопля з шинкою і сиром
Смажені кільця кальмара
Фінська уха
Борщ московський
Запечена курка з лимонами і білим вином
Печиво з ананасами
Запечені гриби з сиром і помідорами
Категорії розділу
Перші страви [49]
Другі страви [153]
Рецепти заготовок [96]
Закуски [105]
Рецепти виробів з тіста [80]
Рецепти напоїв [70]
Рецепти солодощів [101]
Соуси [12]
Кухні світу [11]
Великодні рецепти [3]
Цікаво знати [33]
Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Яндекс.Метрика
free hit counters
Передрук матеріалів дозволяється за умови установки активного гіперпосилання на smakoluku.at.ua