П`ятниця, 03.05.2024, 04:24
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Скажи мені що ти їси, і я скажу тобі хто ти!

Головна » Статті » Цікаво знати

Вибираємо морозиво


Морозиво - це солодкий охолоджений десерт, що приносить чарівне задоволення і дорослим, і дітям.

До складу морозива входять вершкове масло, сухе молоко, вода, стабілізатори, цукор. Головне - правильно все змішати і заморозити.

За ступенем жирності морозиво класифікується наступним чином: молочне - не менше 3,5% молочного жиру, вершкове - не менше 8 - 10% молочного жиру. Пломбір - морозиво підвищеної жирності, містить 12,5 - 15% молочного жиру і особливо підходить тим, хто веде активний спосіб життя. Він (пломбір) відновить сили і поліпшить настрій своїм приємним смаком.

Морозиво плодово-ягідне або шербет складається з натуральних плодів, ягід і фруктового пюре (не менше 20 - 30%), а також цукру, води і стабілізаторів. У ньому присутні живі вітаміни.

Фруктовий лід - це заморожені свіжі концентровані соки, цукор, вода. Він корисний, смачний. Саме тому багато хто любить поласувати фруктовим льодом влітку.

Кожна порція морозива повинна бути індивідуально і герметично упакована. Як і будь-який продукт харчування, морозиво повинне відповідати ДСТУ або технічним умовам, а його упаковка повинна нести певну інформацію. На кожній упаковці морозива повинні бути вказані його найменування, маса продукту, його склад, дата виготовлення і термін зберігання, дані про харчову та енергетичну цінність в 100 грамах, вичерпна інформація про підприємство-виробника.

Якщо Ви вирішили придбати смачний десерт у шоколадній глазурі, то пам'ятайте, що серед компонентів, що містяться в шоколаді, обов'язково має бути какао-масло. Якщо ж до складу шоколадної глазурі входить вершкове або кокосове масло, цукор і какао-порошок, то перед Вами ласощі в кондитерській глазурі.

У виробництві морозива найчастіше використовуються барвники, що додають продукту певні відтінки смаку. Але вони беруться в малих кількостях і не можуть завдати шкоди здоров'ю.

Якісне морозиво повинно мати однорідний колір, рівну консистенцію, не містити грудочок.

Розтануте морозиво може стати розсадником мікробів. Тому не варто його повторно заморожувати. Якість морозива від цього тільки погіршиться.

ДСТУ рекомендує зберігати морозиво при температурі не вище -18 ° С не більше 6 місяців з дати виготовлення. У домашніх умовах морозиво зберігається не більше п'яти діб. Якщо ж Ви купили холодний десерт з м'якою консистенцією або торт-морозиво, то краще з'їсти його відразу.

З величезної різноманітності холодних ласощів вибирайте те, яке доставить Вам казкове задоволення і в зимовий вечір, і в спекотний літній день.





Джерело: http://cook.rutxt.ru/
Категорія: Цікаво знати | Додав: unknown (10.09.2012)
Переглядів: 1364 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Випадкові статті
Як вибрати каструлю?
Салат "Новорічний Дракон"
Яйце "Бенедикт" з куркою
Куряча грудка в конверті, запечена з овочами і сиром
Домашні вафлі
Тріска в духовці з овочами
Суп з кольорової капусти й шинки
Піца «3 сири» з грибами
Курячі відбивні в томатному соусі зі спагеті
Яйця фаршировані шинкою
Категорії розділу
Перші страви [49]
Другі страви [153]
Рецепти заготовок [96]
Закуски [105]
Рецепти виробів з тіста [80]
Рецепти напоїв [70]
Рецепти солодощів [101]
Соуси [12]
Кухні світу [11]
Великодні рецепти [3]
Цікаво знати [33]
Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Яндекс.Метрика
free hit counters
Передрук матеріалів дозволяється за умови установки активного гіперпосилання на smakoluku.at.ua